MEYVE AĞACIM’A HOŞGELDİNİZ!

Antalya’dan merhaba;Biz, uzun zamandır Antalya’da narenciye bahçeleri olan ve bu bereketli topraklarda meyve yetiştiren bir ailenin 4. Kuşak torunlarıyız.Antalya, Döşemealtı’nda bulunan bahçelerimiz, Cumhuriyet’in kurulmasından bir süre sonra bu bölgeye yerleşip, uzun süre geçimini çiftçilik yaparak sağlayan büyük dedemizden bize yadigar olarak kaldı.

Meyve Ağacım

Doğal

Meyvelerimizin büyümesi, renk alması ya da saklanması için hiç bir kimyasal madde kullanmıyoruz.

Taze

Sadece hasat zamanı gelen meyveleri sizlere sunuyoruz.

Deneyim

Geçmişimizden gelen deneyimimizi, modern tarım teknikleriyle birleştiriyoruz.

Dedemizden sonra bahçelerimizle ilgilenme görevi sırasıyla çocuklarına ve torunlarına geçti. Büyük dedemizden sonra gelen nesiller de bahçelerimizle ilgilenmeyi asla bırakmadı. Kurulduğu günden bu yana, bahçelerimizdeki üretim asla bitmedi.

Bugün 4. Kuşak torunlar olarak bahçelerimizde hala üretime devam etmekteyiz. Ancak sıra bize geldiğinde ülkemizde uygulanan tarım politikaları, yaşadığımız  problemler ve çiftçiliğin ülkemizdeki tekelleşen piyasada hak ettiğini kazanamaması gibi sebeplerden dolayı biraz değişiklik yapmaya karar verdik.

Sağlık ve vitamin deposu meyvelerimizi herkesin deneyebilmesi amacıyla, geçmişten gelen değerlerimizle, günümüz imkanlarını birleştirerek Meyve Ağacım’ı kurduk.

Meyve Ağacım
Meyve Ağacım

Bugün Meyveagacim.com olarak, yurt dışına yüzlerce ton ihraçat yaparken, aynı zamanda meyvelerimizi en kaliteli ve lezzetli şekilde yetiştirerek, siz müşterilerimize ulaştırmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Meyve Ağacım olarak, sipariş verdiğinizde sezonunda ve dalından taptaze olarak topladığımız meyvelerimizi, bu meyvelerden elde edilen reçel, kurutulmuş meyve gibi ürünlerimizi özenle paketleyerek kapınıza kadar yolluyoruz.

Siz de bu lezzetleri hemen sipariş edebilirsiniz.

Şimdiden afiyet olsun! 🙂

Meyve Ağacım

MERAK ETTİKLERİNİZ…

Neden Meyveagacim.com'u tercih etmeliyim?

Meyve Ağacım olarak kendi bahçelerimizde yetişen meyvelerimizi doğal olarak, yalnızca sezonunda topluyoruz. Sipariş verdiğinizde, sezonunda dalından taptaze topladığımız meyvelerimizi özenle paketleyerek sizlere ulaştırıyoruz.

Ürünleriniz organik mi, doğal mı? Organik ve Doğal arasındaki fark nedir?

Türkiye’de ne yazık ki organik tarım yapmak mümkün değil. Meyve Ağacım olarak tüm meyvelerimizi doğal, sağlıklı ve kimyasal kalıntı bulunmayacak şekilde üretiyoruz.

Meyvelerinizi topladıktan sonra herhangi bir kimyasal uyguluyor musunuz?

Meyve Ağacım olarak, ürünlerimizin renk alması, daha hızlı büyümesi ya da daha uzun süre dayanması için herhangi bir kimyasal işlem uygulamıyoruz.

Fiyatlarınıza KDV ve Kargo Ücreti dahil mi?

Meyve Ağacım’dan alacağınız her ürünün fiyatına Kdv ve Kargo Ücreti dahildir.

Siparişim ne zaman elime ulaşır?

Siparişlerinizi aynı gün yola çıkarıyoruz. Meyvelerimizin tazeliğini korumak ve sizleri bekletmemek adına Cuma, Cumartesi ve Pazar günü verdiğiniz siparişlerinizi, takip eden ilk iş gününde kargoya veriyoruz.